Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок, І знову йдемо в світ пізнання.

Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №13 Вінницької міської ради"

 
Розділи сайта
Олімпіади

Призери та переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів у 2018/2019 н.р.   

Призери  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів у 2017/2018 н.р.
 

   

 Гончар Павло 6-В клас

ІІІ місце з математики

вчитель Липова Л.І. 

Вовна Олександр 11 клас

ІІІ місце з трудового навчання

вчитель Вусик В.І.

 Кривчак Дарина 11 клас

ІІІ місце з української мови та літератури

вчитель Конецул Л.М. 

 
Призери та переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів у 2017/2018 н.р. 
 
 
 
2017
Шкільні олімпіади

06 жовтня 2017 року в школі
проходила шкільна олімпіада
з математики. Визначені переможці: 
 

 


Результативність участі учнів закладу
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових предметів
2016-2017 н.р.

 

ПІБ дитини

Назва олімпіади

Клас

Місце

ПІБ вчителя

 

1.       

Чуй Богдан Сергійович

Фізика

8-А

ІІІ

Гончар Надія Миколаївна

2.       

Мордюк Анна Володимирівна

7-А

ІІІ

Гончар Надія Миколаївна

3.       

Ліщинська Софія Іванівна

Математика

7-Г

ІІІ  

Скульська Євгенія Іванівна

4.       

Царук Регіна Русланівна

Українська мова

та література

8-А

ІІІ

Колч Алевтина Леонардівна

5.       

Кривчак Дарина Олегівна

10

ІІІ

Конецул Людмила Миколаївна

6.       

Мисліцька Дар'я Олексіївна

11

ІІІ

Рейтаровська Галина Василівна

7.       

Мисліцька Дар'я Олексіївна

Хімія

11

ІІІ

Бондарчук Любов Петрівна

8.       

Бондарчук Юрій Вікторович

Економіка

11

ІІІ

Нікітова Наталя Петрівна

9.       

Мисліцька Дар'я Олексіївна

Астрономія

11

ІІІ

Гончар Надія Миколаївна

10.  

Довбня Денис Ігорович

ІКТ

10

ІІ

Пандіна Ольга Миколаївна

 

Інформація про призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України в 2016 році:

 №
 ПІБ дитини 
 Відділення  
 Секція   Клас
 Місце
1
Романюк Ганна
 Філософії та суспільствознавства
 Правознавства
 11 І
 2Притолюк Наталія 
 Філософії та суспільствознавства Теології, релігієзнавства та історії релігії 11 ІІ

Інформація щодо призерів та переможців закладу у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н.р.:

№   
ПІБ дитини           
Назва олімпіади 
Клас    
Місце    
 ПІБ вчителя
 
 1Чуй Богдан
Математика
7-А
ІІІ
Павлюк Л.Р.
 
 2 Патик Вікторія
 Екологія 11ІІІ Чудак Н.П.
 

 Інформація щодо призерів та переможців закладу у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.:

ПІБ дитини

Назва олімпіади

Клас

Місце

ПІБ вчителя

 

•1.  

Чуй Богдан Сергійович

Фізика

7-А

ІІ

Гончар Н.М.

•2.  

Ващук Максим Володимирович

7-Г

ІІІ

Гончар Н.М.

•3.  

Павлова Аліна Вікторівна

7-В

ІІІ

Гончар Н.М.

•4.  

Чуй Богдан Сергійович

Математика

7-А

ІІ   І

Павлюк Л.Р.

•5.  

Ліщинська Софія Іванівна

6-Г

ІІ

Величук Г.М.

•6.  

Назіпова Ліна Павлівна

6-Б

ІІ

Величук Г.М.

•7.  

Мордюк Анна Володимирівна

6-А

ІІІ

Коваленко О. А.

•8.  

Кривчак Дарина Олегівна

Українська мова та література

9-Б

ІІІ

Конецул Л.М.

•9.  

Мисліцька Дар'я Олексіївна

10

ІІІ

Рейтаровська Г.В.

•10.  

Патик Вікторія Василівна

Екологія

11

ІІ

Чудак Н.П.

•11.  

Кривчак Дарина Олегівна

Хімія

9-Б

ІІІ

Бондарчук Л.П.

•12.  

Степовий Владислав Богданович

Англійська мова

10

ІІІ

Король Т.I.

•13.  

Лавренюк Петро Петрович

Трудове навчання /технології

11

ІІІ

Вусик В.І.

 

  

Призери та переможці закладу у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

       

 

Хімія

 

  

Мисліцька Дар`я Олексіївна

ІІІ місце    9-А  
Зеленько Вікторія АнатоліївнаІІІ місце     7-Б  
Миргородський Назар ВолодимировичІІІ місце    7-В  
Кривчак Дарина ОлегівнаІІІ місце    8-Б  

 Українська мова та література

Кравець Ірина Сергіївна                             ІІІ місце              11          

 Математика

Чуй Богдан Сергійович                                  ІІІ місце    6-А    

 Німецька мова

Шетілова Валерія Миколаївна                         ІІІ місце    8-В      

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання Всеукраїнської олімпіади з екології

 

 

 

1. Навіщо потрібні тривалі спостереження за процесами, що відбуваються в екосистемах та біосфері в цілому?
2. Якими є наслідки Чорнобильської катастрофи для здоровя людини? Назвіть райони ,що найбільше потерпіли від авари на ЧАЕС?
3. Поясніть прислів'я: (Одна людина лишає лише слід, сотня - стежку, тисяча-пустелю).
 

 10 балів

Тести групи А . У завданнях виберіть одну правильну відповідь. За кожну правильну відповідь 1 бал.


1. Серед всіх середовищ життя найбільш багатим за чисельністю є: а) водне, б) внутрішнє, в) наземно- повітряне, г) грунт.
2. В якому середовищі зявились перші живі організми: а) в грунті,  б) повітряному середовищі в) у воді, г) наземному середовищі.
3. Екосистему, що використовує хімічну енергію, яку отримує від органічних речовин, називають: а) автотрофною, б) оліготрофною, в) гетеротрофною, г) хеміатрофною.
4. Екологічна причина того, що теплокровні тварини півночі, як правило, більші у порівнянні з тропічними тваринами, полягає в тому, що:а) краще боротись з хижаками, б) знижують енерговитрати організму, в) краще пересуватись по льоду,                г) збільшуються легені, і серце для обміну речовин.
5. В трофічному ланцюгу найбільшу кількість отруйних речовин , що потрапляє в грунт, буде сконцентровано в організмів:                  а) дощового червяка, б) личинки мухи, в) землерійки, г) горностая.
6. Видами.що визначають склад фітоценозу є: а) тимофіївка лучна і конюшина, б) ковила і типчак, в) лисохвіст і полин, г)деревій і петрів батіг.
7. Риб, що здатні змінювати міграції з моря в річки або навпаки, називають: а) космополітами, б) стенобіонтами, в) прохідними,        г) толерантними.
8. 0сновні фактори, які впливають на зміну природніх зон з півночі на південь: а) атмосферний тиск, б) освітленість, в) вологість,          г) рельєф.
9. Головними групами організмів, що поглинають розчинений кремнезем з морської води,є: а) бурі водорості, б) діатомові водорості та радіолярії, в) червоні водорості і корали, г) молюски і риби.
10. Укажіть, які з екологічних проблем головним чином спричинені переробкою та використанням вуглеводної сировини:                        а) електромагнітне випромінювання, б) зникнення видів, в) тепличний ефект, г) перезволоження грунту.
11. Виберіть з переліку конкурентну пару: а) молюски і водорості, б)ластівки і горобці, в) заєць і лисиця, г) вівця і корова.
12. 3а Кіоцьким протоколом повітря можна забруднювати:               а) скільки завгодно, б) взагалі не можна, в) за певними квотами,      г) не можна країнам, що підписали протокол.

Завдання І етапу Всеукраїнської олімпіади з біології для учнів 11 класу

1.          У чому полягають відмінності аеробних та
анаеробних організмів? Який етап є основним в забезпеченні клітини енергією.

2.          Поясніть,     що таке напівпаразити, які їх біологічні
особливості?

3.     Чим можна пояснити , що серед насінних рослин більша частина видів запилюється перехресно?

10 балів

Тести група А. Правильна відповідь на кожне запитання 1 бал.

1.      До моносахаридів відносять: а) глікоген, б) крохмаль, в) глюкозу, в)дезоксирибозу.

2.   Укажіть у яких тварин бактерії беруть участь у перетравлюванні рослинної їжі: а)лев, б) антилопа, в) сокіл, г) гепард.

3.   Укажіть, як називають залози , які не мають власних проток і виділяють свої секрети в кров: а) зовнішньої секреції,                    б) внутрішньої секреції, в) слинні залози,  г) потові залози.

4.   Укажіть з якими рослинами можуть вступати в симбіоз азотофікуючі бактерії: а) картопля, б) соняшник, в) пирій,             г) люцерна.

5.   Укажіть яких тварин називають тришаровими: а) органи й тканини яких розташовані тришарово, б) органи й тканини утворені із трьох зародкових шарів, в) до складу тіла яких входять три типи тканин, г) органи й тканини яких розвиваються з ектодерми й мезодерми.

6.   Укажіть послідовність під час інфікування клітини
вірусом: а) дозрівання віріонів і вихід із клітини,
б) приєднання вірусу до клітинної мембрани,  в) перепрограмування клітини й створення нових вірусних компонентів, г) проникнення
віруса в клітину.

7.   Життєві функції організму людини регулюють: а) алкалоїди,   б) вітміни, в) гормони, г) солі важких металів.

8. До складу вірусних частинок входить, а) лише днк, б) лише рнк, в) днк, або Рнк, г) лише білки.

9. Гриби є типовими геторотрофами, тому, що: а) не мають кореневої системи, б) мають хітин у клітинній стінці, в) не здатні до фотосинтезу, г) не здатні поглинати вуглекислий газ.

10.Подвійне запліднення є характерними: а) хвоща польового, б)
папороті,
в) сосни, г) яблуні.

11.Обєм слини ссавців залежить від: а) від статі, б) смаку їжі,       в) консистенції їжі, г) тонусу соматичних нервів.

12. Річковий рак має стільки ж ходильних ніг, скільки їх разом мають: а) собака і півень, б) собака і кішка, в) собака, коза і людина, г) собака, тарган, тарантул.

Завдання
I етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
2012-2013 н.р.
8 КЛАС
У завданнях 1-8 потрібно вибрати одну правильну відповідь. Правильна відповідь на кожне завдання - 1 бал
1. Виберіть визначення кількості речовини:
А. Величина, що визначається числом структурних часток в одній порції речовини
Б. Величина, що визначається масою однієї молекули речовини в грамах
В. Величина, що визначається найменшою масою речовини, яка здатна самостійно існувати
Г. Величина, що визначається загальною кількістю атомів у молекулі речовини
2. Укажіть формулу сполуки, у якій Нітроген має валентність ІІ:
А. NO
Б. N2O
В. N2O3
Г. NO2
3. Розрахуйте кількість речовини (моль) водню масою 24 г:
А. 12,0
Б. 24,0
В. 2,4
Г. 1,2
4. Розрахуйте кількість речовини (моль) мідного купоросу CuSO4  5H2O масою 25 г:
А. 0,15 В. 2,50
Б. 0,10 Г. 0,25
5. Розрахуйте масу (г) 1,505  1023 молекул хлору:
А. 0,071
Б. 1,775
В. 17,750
Г. 8,875
6. Виберіть твердження щодо елемента Х, який утворює оксид Х2О3 з відносною молекулярною масою102:
А. Метал
Б. Знаходиться у другому періоді періодичної системи
В. Має порядковий номер 8
Г. Бор
7. Розрахуйте об'єм (л) за н.у. суміші, що містить 3,2 г кисню та 0,1 моль азоту:
А. 0,2
Б. 6,0
В. 4,48
Г. 3,20
8. Укажіть рівняння реакції, що належить до реакцій сполучення:
А. 2H2 + O2 = 2H2O
Б. H2SO4 + 2KOH = K2SO4 + 2H2O
В. 2ZnS + 3O2 = 2ZnO + 2SO2
Г. 2HI = H2 + I2
9. Маса Феруму в гемоглобіні крові людини дорівнює 3 г. Обчисліть, яка кількість атомів Феруму міститься в гемоглобіні крові людини.
5 балів
10. Посудину, з якої заздалегідь викачали повітря, зважили. Потім заповнили газом А. Знову зважили. Газ А важить 0,02 г. Газ А відкачали і посудину заповнили СО2. Цей газ важить 0,44 г. Визначити газ А, його молекулярну массу, об'єм посудини та масу повітря. Усі виміри зроблено за нормальних умов.
5 балів
                   &nbs