2017-12-25 12:26:55 knigosfera@ukr.net
Знижки до 35% на шкільну літературу!
Знижки до 35% на шкільну літературу! http://knigosfera.com.ua/category/shkola_/
2017-10-05 11:17:52 ANB.TOUR17@gmail.com
Екскурсії по Україні.
Турестично агенція ANBtour запрошує ескурсії ,по всій Україні маємо багато річний досвід роботи, ціни наступніші у місті, маємо свій транспор заходьте на наш сайт http://anbtour.vn.ua ТЕЛ.0969533474. 0935157572
2017-09-14 11:06:52 ANB.TOUR17@gmail.com
Турестична
2017-06-01 16:03:17 marhenko67@gmail.com
подяка
Подяка. Учетелям початкової школи від батьків та учнів 4-В класу. Хотіли би висловити щиру подяку вчителям початкової школи за професійну майсерність, гарне та щире відношення до дітей, ентузіазм тавимогливість та уважність до кожної дитини. Діти з задоволенням щодня ходять до школи,так ак як відчувають турботливе ставлення до них. У школі панує позитивна та доброзичлива атмосфера. На протязі чотирьох років було проведенно багато цікавих заходів,відкритих уроків, де діти відкривали та пізнавали світ нового та цікавого. Особливо хочеться подякувати вчителю початкової школи Аллі Вікторівні за її творче ставлення до роботи, працездатність, компетентність, терпіння, небайдужість до наших дітей. Діти люблять та поважають свою вчительку, відчувають її турботу, що є дуже важливим, оскільки позитивна психологічна атмосфера у класі передавалась нашим дітям. Також приділялась велика увага батькам, завжди розповідала про успіхи дітей та допомагала у вирішенні труднощів. Хочеться висловити слова подяки за гарне та належне харчування у школі. Діти ніколи не залишались голодними. Подяка нашим кухарям.
2017-04-03 22:17:34 nauli@online.ua
Якість навчання
Шановна Світлана Володимирівна, звертаюсь до Вас з проханням втрутитись, адже мова йде не тільки про мою дитину. Мова піде про методи навчанна в 1-А класі, а точніше про повну відсутність будь яких методів. Мій старший навчався в іншій школі, так там вчителька знаходила ігрові засоби мотивації та заохочування дітей до навчання, клеїлись в щоденниках смайлики, за які треба було отримати кружельця в зошиті. А тут від вчительки в зошиті бачиш не визначене "працюй". До школи дівча залюбки читала, намагалась писати. Зараз в очах байдужість, так не далеко і до відрази. Треба рятувати клас, батьки з якими я говорила зі мною погоджуються, та бояться що відверта розмова може вплинути на взаємовідносинах з їх дітьми. Я нічого поганого про Маю Аркадіївну сказати не можу як людина вона ніби то гарна, а гарна людина то не професія. Маю надію на порозуміння, з повагою Наюлі.
2016-03-12 21:54:58 Natalia.shkvauk@gmail.com
Початкові класи
Добрий вечір. Скажіть будь-ласка чи є в першому класі подовжений день? Дякую.
2014-10-09 09:49:22 antoshka@krm.net.ua
Подяка
Учителям та учням! Адміністрація та вихованці Краматорського будинка дитини «Антошка» Щиро дякують за небайдуже ставлення до проблем дітей, які залишилися без батьківського тепла в тяжкий час військових дій на Донбасі Захоплюючись благородним вчинком, висловлюємо вдячність за ваші чуйні серца і любов до дітей, яким так необхідні турбота і увага Бажаємо подальшого благополуччя, процвітання та успіхів Чекайте лист подяки поштою.Дякуємо
2014-06-10 16:41:02 alesjasolnceva@rambler.ru