Адміністрація школи

Лученко Світлана Володимирівна

народилась і виросла в династії вчителів, освіта вища, вчитель-методист, Відмінник освіти України, директор закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №13 Вінницької міської ради».

Сучасна українська жінка, має високі організаторські здібності, вміло поєднує материнську доброту, хист жінки-берегині кращих стосунків та традицій в колективі з вимогливістю, принциповістю, діловитістю.

Чудова людина, як жінка, ніжна, поетична, не стороння романтичної мрійливості.
  Має гарні здобутки в праці, користується повагою з боку підлеглих, батьків, понад усе любить дітей, які відповідають взаємністю. Як керівник гуманна, добра, сердечна, уважна, піклується про всіх, виручає з біди, допомагає словом і ділом. Щира, відверта, толерантна, хороша господиня. Досвідчена, коректна і тактовна, високого професіоналізму педагогічний працівник. Турботлива мама, прикладом своєї поведінки вчить і виховує тих, хто оточує її.

Педагогічне кредо: бачити в кожному учневі власну дитину.

Графік прийому громадян

керівником навчального закладу

Дні тижня

Час

Кабінет

Поверх

ІІ

66-90-56

ІІ

66-90-56

ЇЇ професійна мета-формування життєво компетентної особистості.

ЇЇ педагогічне кредо-даруй себе дітям і пам'ятай: кожен учень-неповторний.

Конецул

Людмила Миколаївна

з виховної роботи

Закінчила Вінницький педагогічний інститут у 1991 році, вчитель української мови і літератури, вища кваліфікаційна категорія, звання «старший вчитель».

Працює заступником директора з виховної роботи з вересня 2001 року . Досвідчена жінка - справжній загартований життям борець і невтомний працелюб.

Ніщо так не возвеличує і не дає право відчути себе людиною, в найвищому розумінні цього слова, як праця, в яку віриш і яку любиш. Саме такою для Людмили Миколаївни є педагогічна діяльність. Вже 19 років вона щодня чекає зустрічі зі своїми творчими особистостями-учнями. Під її умілим керівництвом учні захоплюються хореографією, вокалом, драматичним та ораторським мистецтвом.
Понад 10 років творчий колектив учнів стає призером міського конкурсу-огляду художньої самодіяльності «Перлини року».
В 2010 році була нагороджена Почесною грамотою міського управління освіти.

Життєве кредо:

"Любити життя,
цінувати кожну його хвилину,
нести радість,
у книгах шукати істину,
у людях - мудрість».

Корж

Олена Едуардівна

з навчально-виховної роботи

Педагогічне кредо:

«Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання».
В.О.Сухомлинський

Творче кредо:
Три шляхи ведуть до знань:
Шлях роздумів - найблагородніший,
Шлях наслідування - найлегший,
Шлях дослідження - найважчий.
Конфуцій.

Вчитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

Педагогічний стаж 21 рік.

За багаторічну сумлінну працю нагороджена Грамотами Департаменту освіти Вінницької міської ради, Грамотами Міського голови, Грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради за якісну підготовку, організацію і проведення заходів у рамках відзначення Міжнародного року хімії, Грамотами та Подякою Управління Державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області.

З березня 2018 року працює заступником з навчально-виховної роботи у КЗ «ЗШІ-ІІІ ступенів №13 ВМР»

Життєве кредо "Ми всі прийшли у цей світ, щоб зробити його трішечки кращим."

Кучерук

Людмила Дмитрівна

з навчально-виховної роботи

Педагогічне кредо. "Дитина потребує найбільше любові саме тоді, коли найменше цього заслуговує."

Вчитель - методист, Відмінник освіти України.

Педагогічний стаж - 36 років.

Заступник
директора школи з навчально-виховної роботи
 школи
І ступеня. Старанно опікується інтелектуальним, духовним та фізичним розвитком учнів молодшого шкільного віку
, плідно
працює над вдосконаленням професійної майстерності вчителів початкових класів
. Сприяє налагодженню організації всіх сфер
діяльності початкової
школи в навчально-виховному процесі.