Спортивні перемоги

Протягом 2016-2017н.р. робота МО фізичної культури була спрямована на розвиток у учнів бажання займатися в спортивних секціях з різних видів спорту, ведення здорового способу життя та виступу школи у міській спартакіаді.
На протязі навчального року були проведені такі заходи:
« День здоров'я»- відкриття спартакіади школи; «Олімпійський урок»- на протязі навчального тижня; виставка спортивної літератури, стінгазети, радіомовлення на олімпійську тематику, малюнок на асфальті,проведені уроки серед учнів школи по класам - які ти знаєш олімпійські види спорту, яких ти знаєш олімпійських чемпіонів м.Вінниці та України.
«Поміряємося силою, розумом, кмітливістю» -серед учнів 10-11кл;
«Козацькі розваги»- між командами старшокласників 10-11 -9 кл до дня захисника Вітчизни;
«День здоров'я»- з підведенням підсумків міської спартакіади і нагородженням кращих спортсменів та призерів міської спартакіади.
У 2016-2017 н.р. колектив фізичної культури школи виборов -ІV загальне місце у міській спартакіаді.
Учні-спортсмени школи під чітким керівництвом учителів фізичної культури приймали участь у 15-ьох видах спорту із 17 видів, в 3 видах зайняли призові місця: естафета присвячена Дню Перемоги- 4м; волейбол(дів)-2м; баскетбол (хл)-15м; баскетбол 3х3 - ?м.(стрітбол старша вікова група); баскетбол 3х3 - 5м.(стрітбол молодша вікова група) ; Л/а - 3м; «Сокіл-Джура»-?м; старти надій -2м; спортивний туризм -8м; настільний теніс-12м; Олімпійське лелеченя - 9м; футбол -17м; волейбол (хл) -4м; ДП- 18м; Нащадки козацької слави-8м.

Роботу МО колективу фізичної культури за 2016-17н.р. вважати - задовільною.

Школа зайняла загальне ІV-V місце нагороджена грамотою та сертифікатом на (1000) тисяч гривень від Департаменту освіти на поповнення спортивно-матеріальної бази.

Перемоги 2014-2015 н.р.

Збірна комана вчителів закладу - фіналісти змагань з волейболу серед працівників шкіл міста Вінниці, зайняла ІІІ місце в першості з волейболу.

Субота

Ігор Олександрович

2005 р.н.

учень 3-А класу

З 2012 року займається в спортивній секції дзюдо, самбо клубу "Ратибор-В". У 2012 році отримав медаль та грамоту за участь у змаганнях серед юнаків 2005-2007 р.н. у ваговій категорії до 25 кг, які проходили в м. Могилів-Подільський. У 2013 році брав участь у Всеукраїнських змаганнях, які проходили у м. Ковель та отримав медаль та грамоту у номінації за волю та перемогу. У цьому ж році отимав медаль та грамоту за зайняте ІІІ місце у обласних змаганнях по дзюдо серед юнаків у ваговій категорії до 25 кг. У 2014 році зайняв ІІІ місце у змаганнях по дзюдо за кубок "Ратибор" серед юнаків у ваговій категорії до 28 кг.

Бронзові призери

Збірна команда хлопців з волейболу зайняла ІІІ місце у змаганнях серед шкіл міста

Демчук Богдан              9-А
Нечипорук Андрій9-А
Ткачук Валерій 8-В
Кузнєцов Дмитро 11
Саєнко Ярослав 11
Кметюк Дмитро 11
Хведчук Андрій9-А
Миргородський Назар 7-В
Маливський В`яеслав  8-В
Дорош Максим  8-В

Команда хлопців зі стрітболу 3х3 зайняла ІІІ місце серед шкіл міста

Пірус Олександр            11
Кметюк Дмитро11
Хоменко Віталій10
Марченко Микола10

Срібні призери

Збірна команда дівчат з волейболу зайняла ІІ місце у змаганнях серед шкіл міста

Полянська Діана

Морочинська Яна10
Ярмак катерина 10
Ковальчук Анастасія9-В
Жученко Марина9-В
Мисліцька Дар`я 9-А
Юсан Анастасія 9-А
Мельник Валерія 8-Б
Усаченко Анастасія 8-Б
Тимощук Марина 6-А
Войтенко Діана 8-Б
Стратійчук Анастасія 8-Б
Хоменко Анна 7-В

Команда учнів зайняла V місце у змаганнях серед шкіл міста з настільного тенісу.

Підкалюк Ярослав 11
Жолонко Олександр    10
Гуменюк Ніколь9-Г
Притолюк Наталя10
Жученко Олексій9-Г

Команда учнів зайняла ІІІ місце у змаганнях серед шкіл міста з баскетболу.

Пірус Олександр           11
Марченко Микола   10
Шестаков Максим   10
Хоменко Віталій    10
Кузнєцов Дмитро    11
Никитенко Юрій    10
Берчук Максим    10
Кметюк Дмитро    11
Владислав    7-Б

Славними спортивними традиціями живе і примножує їх заклад СЗШ №13. Школа завжди славилася своїми спортсменами: Нагірняк С. - футболіст; Пилипенко А.; Кичак О.- волейболістки; Сергій - Перебийніс - Антонов - стрілок із лука, учасник Олімпійських ігор 2000 р., на даний момент старший тренер збірної України зі стрільби з лука, та багато інших випускників прославляють рідну школу.

Разом з учнями до спортивних перемог завжди крокували поруч їхні наставники - вчителі фізичної   культури: Мрищук П.В., Богатчук Л.О.,  Білокур М.К.. З 1992 року, естафету першості перейняли і гідно несуть молоді вчителі: Кулеша В.І., Городецька Т.А., ГідельманА.С., Ліхачов А.А., Марченко М.М., Шевчук Н.В., Павловський М.П., Шестопалько В.Ю., Никодим Н.М.. Під їхнім керівництвом з 1996 року і дотепер школа займає призові місця в спортивних іграх школярів серед щкіл міста:

1996р. - ІІ місце;

1997р. - І місце;

1998р. - І місце;

1999р. - І місце;

2000р. - І місце;

2001р. - І місце;

2002р. - І місце;

2003р. - ІІ місце;

2004р. - ІІІ місце;

2005р. - ІІІ місце;

2006р. - ІІІ місце;

2007р. - ІІІ місце;

2008р. - ІІ місце;

2009р. - ІІ місце;

2010р. - ІІ місце.

Переможні здобутки приносять школі збірні команди з волейболу (д.); волейболу (хл.); греко - римської боротьби; настільного тенісу; важкої та легкої атлетики; спортивного туризму; вільної боротьби; "Старти надій"(7кл.). Команди учасників "Старти надій"(7кл.) 1999р., 2000р., 2001р., 2004р., відвідали МДЦ "Артек".

Збірна команда з волейболу серед дівчат (тренери - Піотровський А.В., Кулеша В.І.) є неодноразовими чемпіонами міста та області. У 2010р. команда брала участь в Першій Всеукраїнській Олімпіаді серед ЗНЗ в          МДЦ "Артек", де здобула срібні нагороди.

Сьогоднішні спортивні перемоги спортсменів закладу - це кропітка і натхненна праця директора школи Лученко С.В. та учителів фізичної культури Кулеші В.І. та Павловського М.П.