Патріотичний марафон

#Я#Люблю#Україну!!!#

Військово-патріотична гра "Рідне місто - столиця Повітряних Сил Збройних Сил України"

14 жовтня команда закладу у складі учнів 7-Г класу, Лук'янова Андрія, Лук'янова Олексія, Павленка Дениса, Королюка Назара, Цибрій Марії та Попічка Данила, зайняла 2 місце у військово-патріотичній грі "Рідне місто - столиця Повітряних Сил Збройних Сил України" за проявлені старанність, активність та наполегливість.

Шкільний онлайн-конкурс патріотичних мотиваційних постерів «Я хочу миру на своїй землі»

В шкільному онлайн-конкурсі патріотичних мотиваційних постерів «Я хочу миру на своїй землі» брали участь учні 7-10 класів, метою якого є формування в учнівської молоді відданості та вірності українському народові, розвиток творчих здібностей учнів.

Козацькі розваги