ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні 17.04.2024 в ліцеї відбувся ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ . Для учнів та працівників було проведено навчання евакуації, демонстрація засобів індивідуального захисту, надання допомоги лікарю, інформаційні п'ятихвилинки та виховні години.
      Навчання з домедичної допомоги провели представники організації Червоний хрест України на чолі з Марценюком Юрієм Володимировичем.

Учні 4-х класів 17.04.2024р. в "День цивільного захисту" провели зустріч з військовим медиком Уманцем Євгенієм Олександровичем, який розповів про попередження ризиків від вибухо-небезпечних предметів. Діти засвоїли три золотих правила безпеки:не чіпай, не підходь, повідом у службу порятунку за номером 101.
    Діти наочно побачили міни, боєприпаси, набої, вибухові пристрої.
     Зустріч надовго запам'ятається учням і стане у нагоді в їхньому житті.

Учні 2-В класу долучилися до ЦЗ. Пригадали правила мінної безпеки, правила поведінки в укритті, склад тривожної валізи, повторили телефонні номери служб порятунку. На уроці фізичної культури грали у рухливі ігри, пригадуючи правила дорожнього руху.

У 3-Д класі було проведено
різноманітні заходи.

1. Повторення правила протипожежної безпеки. Робота в групах "Розфарбуй і поясни, як діяти в даній ситуації".
2. Бесіда на тему "Правила інформаційної безпеки, безпека в інтернеті".
3. Перегляд та обговорення анімаційних відеороликів "Що таке міна?" та "Обережно незнайомий предмет".
4. Зустріч із представником ЗСУ "Правила мінної безпеки для дітей". 5. Перегляд та обговорення анімаційного відеоролика «Обережно! Вибухонебезпечні предмети».
6. Конкурс малюнків «Наша безпека!».
7. Перегляд та обговорення відео «Безпека під час війни».
8. Гра "Світлофор" (розгадування ребусів).

6-Г клас. Правила мінної безпеки. Година спілкування

Дата: 2024-04-18 08:47:08