Заходи до дня числа Пі
У 11-Б класі був проведений позакласний захід «Таємниці числа Пі».

Мета заходу: поглибити знання учнів про число Пі, сприяти розвитку пізнавальної активності учнів, формувати основи науково-інформаційної культури, розвивати математичне та логічне мислення, кмітливість, сприяти формуванню стійкого інтересу учнів до математики.

У 6-В класі був проведений позакласний захід «Число Пі - вічний символ науки».

Під час проведення позакласного заходу учні 6-В класу дізналися, чому саме 14.03 святкують день числа пі, самостійно переконалися, що число пі - нескінченний дріб, що приблизно дорівнює 3,14.       Після практичного застосування знань, учні із задоволенням розмальовували розмальовки, пов'язані із цим числом і в результаті створили виставку своїх робіт.

У 6-Б,6-Г, 8-А, 8-В класах проведені години цікавої математики у формі усного журналу «Загадкове число Пі».
   Мета заходу: поглибити знання учнів з історії математики, сприяти розвитку пізнавальної активності школярів, творчих здібностей, формувати основи науково-інформаційної культури, розширити пізнавальний досвід, розвивати математичне та логічне мислення, кмітливість, спостережливість та індивідуальні здібності учнів; сприяти формуванню стійкого інтересу учнів до математики.

Позакласний захід «День народження числа Пі» 7-А клас.
   Мета: поглибити знання учнів з історії математики, сприяти розвитку пізнавальної активності учнів; творчих здібностей, розширення знань; розвивати математичне і логічне мислення.

Інформаційна хвилинка до Дня числа Пі. « Памʼятники числу Пі». 5-В клас.
   Мета: зацікавити учнів математикою, історією виникнення числа; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність.

Інформаційні 5-хвилинки на уроках математики в 6-А, 7-Б та 7-В класах по темі
«Цікаві факти про число Пі».

Дата: 2024-03-28 10:39:59