Перлини професійної майстерності

Сьогодення ставить перед освітою нові й нові виклики, тому слова видатного Сократа: «Виховання - справа важка, і поліпшення його умов - одна з священних обов'язків кожної людини, бо немає нічого важливішого, як освіта самого себе і своїх ближніх.», мають стати для кожного педагога девізом його фахової діяльності. Сучасній школі необхідні професіонали здатні працювати в умовах швидкого зростання обсягів інформації, готові опановувати й упроваджувати інноваційні освітні технології, сприяти розвитку пізнавальних інтересів і творчих здібностей учнів.
   Важливу роль у вирішенні цієї проблеми відіграє атестація педагогів, що сприяє постійному розвитку їхньої професійної компетентності. Саме через атестацію долається розрив між здобутою раніше освітою та новими фаховими вимогами сьогодення.

Дата: 2024-03-26 22:24:42