210 річниця з дня народження Т. Г. Шевченка

9 березня ми святкуємо 210 річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка - великого Кобзаря, видатного поета та художника.

Сьогодні, коли наш народ героїчно виборює свободу та незалежність, слово Шевченка актуальне, як ніколи.
    Учні 4-А класу провели захід «Натхнення слова Кобзаря», на якому більше розкрито про незламний дух поета, про його творчість, як невичерпну скарбницю мудрості, джерело духу.
    Учні декламували вірші Тараса Шевченка, малювали малюнки до його поезії.

Поетичний челендж. 4- Г клас.
Улюблені рядки з Кобзаря.

Вебквест «Шляхами Шевченка» відбувся в 9-В класі в онлайн форматі. Вчитель Колч А.Л. Проведений захід допоміг учням дізнатися трохи більше про великого Кобзаря Тараса Шевченка.

Відкритий позакласний захід у 6-В класі «Віншуємо Кобзаря» провела вчитель української мови і літератури Гаврилюк Н.А. Захід сприяв вихованню любові до рідної мови, скарбів поетичного слова, Україна; вшанування пам'яті видатного художника слова, патріота України - Т.Г.Шевченка; формування культури мовлення через красу й багатство рідної мови; розкриття глибини поезії Кобзаря.

Літературна вітальня "Що любив Тарас Шевченко?" 7-Б клас.

Дата: 2024-03-11 20:57:40