Діяльнісний підхід в початковій школі в реаліях сьогодення

3 лютого 2024 року вчителі початкових класів нашого ліцею підвищили професійну кваліфікацію, взявши участь у тренінгу «Діяльнісний підхід в початковій школі в реаліях сьогодення».
Разом з колегами з інших освітніх закладів міста ми ділилися досвідом проведення ранкових зустрічей, розробляли навчальні заняття відповідно до освітніх галузей, аналізували освітні втрати та обговорювали шляхи їх подолання.
Тренінг дав можливість прокачати власні професійні вміння та навички, осмислити нові підходи та стратегії, які допоможуть будувати освітній процес ще більш якісно і сучасно.
Час пролетів непомітно, адже на тренінгу панувала атмосфера толерантності, креативу та взаємопідтримки.
Щиро дякуємо неймовірним тренерам Олені Лесіній, Наталії Гальчевській, Людмилі Молошнюк та Тетяні Галич за професіоналізм та нові ідеї.
Дякуємо ЗСУ ❤ за можливість навчатися і працювати!
Тримаємо освітній фронт!

Дата: 2024-02-12 13:06:03