Круглий стіл на тему «Українські діти в сучасних умовах. Особливості національного та патріотичного виховання»

У ліцеї відбулось засідання круглого столу класних керівників на тему «Українські діти в сучасних умовах. Особливості національного та патріотичного виховання».

Тематичні напрямки роботи круглого столу:
1.Боротьба за українську національну ідентичність в умовах війни Росії проти України
2.Формування мовної культури, оволодіння і вживання української мови як духовного коду нації.
3.Волонтерська діяльність в реаліях сьогодення
4.Сім'я - основа виховання громадянина - патріота України
5.Особливості національного та патріотичного виховання на уроках захисту України.
6.Зв'язок фізичного виховання учнівської молоді в закладах освіти з підготовкою до захисту України в умовах сучасних викликів.

Дата: 2023-05-23 20:49:50