Реєстрація місця проживання дітей

Шановні мешканці нашої громади!
Нагадуємо, що місце проживання новонародженої дитини батьки абозаконні представники зобов'язані зареєструвати протягом трьох місяців з днядержавної реєстрації її народження.Витяг про реєстрацію місця проживання з реєстру територіальноїгромади дитини може знадобитися для:

 відвідування дошкільних та шкільних закладів освіти;

 отримання соціальних послуг (оформлення субсидій, статусу таоформлення пільг багатодітної родини тощо);

 отримання медичного обслуговування;

 взяття на квартирний облік родини при виконавчому комітеті;

 отримання паспорта громадянина України у вигляді ID-картки;

 оформлення документів для виїзду за кордон.

Документи, які необхідно надати для реєстрації місця проживаннядитини до 14 років:- оригінал паспорту законного представника (батька, матері);- оригінал свідоцтва про народження;- реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (уразі наявності);- у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами -обов'язкова присутність другого з батьків з оригіналом паспорту (абонотаріально посвідчена згода на реєстрацію місця проживання дитини;або рішення суду чи органу опіки про визначення місця проживаннядитини; або свідоцтво про смерть; або витяг з реєстру ДРАЦСу у разівнесення відомостей про батька зі слів матері);- згода іпотекадержателя або довірчого власника (за умови перебуванняжитла в іпотеці, довірчій власності);- за реєстрацію місця проживання сплачується адміністративний збір.

Послугу можна отримати у всіх відділеннях ЦНАП «Прозорий офіс»м. Вінниці та на віддалених робочих місцях. За більш детальноюконсультацією звертайтесь до Кол-центру «Прозорого офісу»:тел.(0432) 65-50-50; (067)000-266-1, (073)000-266-1.

Дата: 2023-04-19 12:11:09