В період з 04 листопада 2021 р. по 15 листопада 2021 р. в школі проведено декадник толерантності До декадника Толерантності!

Врятує світ краса - завжди так говорили.
Тепер врятує світ лиш доброта,
Бо однієї вже краси занадто мало,
Бо стільки всюди зла - людина вже не та.
Тож, діти, на Землі,
Спішіть добро творити,
Щоб нам не згинути у морі зла,
Щоб кожен міг серед краси прожити
У царстві справедливості й добра.

З учнями початкової школи вирушили в мандрівку до країни толерантності.

В рамках декадника толерантності у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13 Вінницької міської ради» психологічною службою було проведено ряд профілактичних, корекційно-відновлювальних та розвивальних заходів. Організовано години спілкування для учнів: «Друзі з особливими потребами» (для учнів 2 - 4 класів), «Мистецтво володіти собою та спілкуватися з іншими» (для учнів 6 класів), «Толерантність врятує світ» (для учнів 7 класів). На виконання Державної програми «Медіація однолітків» на паралелі 5 класів проведено тематичні кола «У дружбі наша сила». Учні 5 - 8 класів ознайомилися з інформаційним повідомленням «Якщо тебе принижують», а учні 9 - 11 класів - «Формування ціннісних установок та толерантне спілкування».

Година спілкування для учнів 7 класів

Толерантність врятує світ