В період з 11.10.2021 р. по 15.11.2021 р. для учнів 1-11 класів проведено Місяць кібербезпеки

У сучасному світі є безліч спокус,особливо в інтернет просторі. Це світ в якому ми забуваємо про час,бо він біжить з неабиякою швидкістю.

Аби убезпечити дітей від негативного впливу інтернет сторінок, у закладі проводяться заходи місячника з кібербезпеки.

У рамках якого цього тижня для учнів початкових класів було проведено інтерактивну гру "Безпека в інтернеті".

Учні 9-х класів підготували постери до місячника кібербезпеки

Під час місячника кібербезпеки працівники психологічної служби організували проведення профілактичних заходів з усіма учасниками освітнього процесу. Учні 3 класів переглянули мультфільми «Безпека в Інтернеті» та «Корисні підказки», обговорили їх. З учнями 4 класів було проведено години спілкування «Безпечне користування Інтернетом», під час яких діти переглянули презентацію, отримали буклети «Правила безпеки користувача». Батькам молодших школярів надані посилання на відео «Безпека для дітей в Інтернеті». Учні 5 - 11 класів стали учасниками онлайн-опитування «Гаджетозалежність», а батьки учнів 5 - 8 класів відповідали на питання анкети «Дитина в Інтернеті». За результатами анкетування складено рекомендації для учнів, батьків, вчителів «Небезпеки цифрової епохи». З учнями 7 класів проведено соціально-просвітницьку профілактичну гру «Коло безпеки». Батьки учнів мали змогу ознайомитися з психологічним бюлетнем «Безпечний Інтернет та уникнення гаджетозалежності. Як батькам допомогти своїм дітям» та інформацією «Як допомогти дитині, яка стала жертвою кібербулінгу», а старшокласники - з пам'яткою «Кібербулінг: блокуй, повідомляй, телефонуй!».

Година спілкування для учнів 4 класів

Безпечне користування Інтернетом

Ознайомлення молодших школярів з буклетами Правила безпеки користувача

Перегляд та обговорення мультфільма