Зарахування до школи на 2020-2021 н.р.

Щодо зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти Вінницької міської ОТГ у 2020 році.

У зв'язку з оголошеним Урядом карантинои до 22 травня 2020 року зупиняється перебіг строків звернення до закладів загальної середньої  освіти щодо зарахування дітей до 1-го класу у 2020 році.

У разі продовження режиму надзвичайної ситуації мінімально можливий місячний термін подання  документів для зарахування дітей до 1-го класу буде продовжено з урахуванням часу, що мине до завершення карантину.

Зарахування дітей, які проживають на території обслуговування школи відбуватиметься у місячний термін після завершення карантину, а зарахування на вільні місця - до початку 2020-2021 навчального року.

Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади

Дата: 2020-05-12 18:09:55