Вчителі першого класу на 2019-2020 н.р.

Ярова Анастасія Миколаївна

Освіта: закінчила у 2015 році Вінницький гуманітарно- педагогічний коледж із кваліфікаціює вчитель початкових класів. У 2018 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського із кваліфікацією викладач вищих навчальних закладів.

Педагогічне кредо: "Мети досягає той,хто її прагне".

Педагогічний стаж роботи - 4 роки.

Побережник Тетяна Петрівна
Освіта: вища,1994 році закінчила ВДПУ ім.М.Коцюбинського за спеціальністю "початкові класи".
Педагогічне кредо: " Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра".
Педагогічний стаж роботи - 28 років.

Гонько Любов Іванівна
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.
Освіта: вища, у 1992 році закінчила повний курс Вінницького державного педагогічного інституту імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю "Педагогіка і методика початкового навчання" та здобула кваліфікацію учителя початкових класів.
Педагогічне кредо: "Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим... Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень - це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ним".
Педагогічний стаж роботи - 33 роки.

Кокиза Ольга Петрівна
вчитель початкових класів, спеціаліст II кваліфікаційної категорії.
Освіта: вища, у 2008 році закінчила повний курс Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю "Початкове навчання" та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів і англійської мови у початкових класах.
Педагогічне кредо: "Навчати і виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра".
Педагогічний стаж роботи - 9 років.
Степанюк Марина Миколаївна
вчитель початкових класів, спеціаліст II кваліфікаційної категорії.
Освіта: вища, у 2013 році закінчила повний курс Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю "Початкове навчання" та здобула кваліфікацію організатора початкової освіти, вчителя початкових класів і англійської мови у початкових класах.
Педагогічне кредо: "Хай буде вчитель дзеркалом добрих звичаїв і чого навчає або навчати збирається, те саме, як на зразкові, хай показує на самому собі".
Педагогічний стаж роботи - 9 років.

Дата: 2019-03-18 12:29:15