Вчителі першого класу на 2018-2019 н.р.

Півошенко Марія Василівна
Вчитель методист, категорія вища
Педагогічне кредо: « Правильно навчає той, хто цікаво навчає»

Бортник Людмила Михайлівна
Старший вчитель, категорія вища
Педагогічне кредо: «Не в кількості знань полягає освіта,а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш»

Шеремета Яна Володимирівна
Старший вчитель, категорія вища
Педагогічне кредо: «Кожен учень - це особистість і в неї потрібно вкладати знання, уміння і частинку своєї душі»

Похилюк Альона Ігорівна
Спеціаліст
Педагогічне кредо : «Учитись важко,а учить - ще важче, але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, то й сам досягнеш нової висоти.

Краєва Галина Іванівна
Спеціаліст
Педагогічне кредо: «Навчати і виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогнк пізнання, мислення, добра»

Дата: 2018-02-02 12:07:10