Тиждень математики!
Розпочався тиждень з мініатюрних математичних сценок, повідомлень про цікаві факти з математики. Учні 9Б класу Токар Ю., Токар В., Шаївська Я., Стаднюк Д., Добровольський Н., Дерновий О. залишили незабутнє приємне враження в класах.

Під час проведення тижня учнями 5-11 класів були випущені стіннівки, творчі роботи присвячені математиці. Найкращі з них: « Математичний погляд на Вінницю» Підгорна А., Сторожук А., Усєрдіна А., Шевчук В.(8Б); «Математична Україна» Хоменко А.(10); «Все про ромб» Фетісова, Сторожук, Підгорна, Назіпова, Керницька (8Б); «Математика» Руденко О., Притула А.(6А).

Учні 7,11-х класів під керівництвом вчителя математики Липової Л.І. організували виставку - галерею «Ними пишається країна». Відбулась фото презентація видатних математиків, авторів підручників. Свої роботи представили учні: Степаненко М.(7В), Войтенко Д.(11), Кулик А.(11), Тазієва А. (8В), Мордванюк А. (8В).
 Презентація висловів про математику відомими людьми світу організували учні 8,9,11-х класів.

Відбулась виставка малюнків про математику. Активні учасники: Бакунова А. (6Г), Стародубцева К. (5В), Хаттаб Д. (5В), Пшеничний І. (5Б), Дмитренко А. (5Б).
Учні 6Г класу Стопуряк І. і Сковира Т. склали вірші про математику.
 Учні 8-11-х класів протягом декількох тижнів провели велику творчу роботу. Для 8-х класів було запропоновано розробити проект «Математична Україна».

Всі учні показали високий рівень знання інформаційних технологій і уміння застосовувати їх при виконанні завдань практичного вмісту, показали нам вміння вести бесіду при обговоренні, висловлювати свої думки. Ніхто з учнів не віднісся до роботи байдуже, всі брали активну участь в дослідницькій роботі при розробках проектів. Найкращі роботи: Вовна О. (11), Кривчак Д. (11), Хоменко А. (10), Матвеєва А. (9Б), Кравець І. (8А).

Вчитель математики Скульська Є.І. для учнів 6Гкласу провела математичну гру «Програй 1000».

Дата: 2017-11-17 14:16:27