День цивільного захисту!

26 квітня 2017 року в закладі згідно плану реагування на надзвичайні ситуації було проведено День цивільного захисту з відпрацюванням дій на випадок надзвичайної події - пожежі.

Відповідно плану було проведено інші заходи: радіопередачі на тему «Дії населення за сигналом «Увага всім!», «Тероризм загроза - людству, правила для населення», «Щоб не стати жертвою тероризму». Організовано перегляд навчального відео та презентацій для учнів школи. Проведено заняття з надання долікарської допомоги в надзвичайних ситуаціях та виконання реанімаційних заходів. Заняття проводив тренер з організації «Червоний хрест» Марценюк Ю.В. За сигналами цивільного захисту "Увага всім!", здійснено евакуацію учнів 5-11-х класів з будівлі школи за сигналом в супроводі вчителів, педагогічних працівників та технічного персоналу за 2 хв.15 с., а учнів 1 - 4-х класів за 1 хв. 20 с. На лінійці до Дня цивільного захисту було вшановано пам'ять загиблим при ліквідації катастрофи на ЧАЕС 31 річниця,хвилиною мовчання.

Дата: 2017-04-28 10:53:04