Пільги на проїзд учням загальноосвітніх шкіл!

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від 26.12.2014 № 1944 «Про  затвердження Комплексної програми «Основні напрямки  соціальної політики у м. Вінниці на 2015-2020 роки» встановлено пільги на проїзд учням загальноосвітніх шкіл у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, шляхом видачі пільгових проїзних квитків (для учнів до 70 відсотків вартості).

Окрім цього вартість, проїзду в маршрутних таксі на навчання до школи та в зворотньому напрямку становить 50% від вартості квитка.

Зверніть увагу!

Всі пільгові тарифи діють за наявності учнівського квитка.

Дата: 2017-04-26 10:00:31