Педагогічна майстерня

22 лютого 2017 року в початковій школі проведено педагогічну майстерню "Ми робимо це так". Проведено два бінарні уроки, майстер-клас та психологічний тренінг.

Тема: Ефективність уроку в особистісно-орієнтованому просторі навчання та виховання як умова формування в учнів життєво-творчого потенціалу.

Майcтер-клас "Виготовлення об'ємних квітів з ватяних дисків". Кусяка Н.М.

Психологічний тренінг "Шляхи формування життєтворчого потенціалу вчителя". Ярута О.П.

Бінарний урок у 1-Г класі (природознавство, англійська мова) на тему: "Тварини. Animals". Прибега І.І., Баловнєва В.Ю.

Бінарний урок у 3-А класі (природознавство, інформатика) на тему: "Тварини. Риби". Півошенко М.В., Цюпій І.Г.

Дата: 2017-02-25 19:30:50