День англійської мови

Протягом Дня англійської мови «Shakespeare Day» проводились виставки творчих робіт та стінгазет, презентації, відкриті уроки, усні журнали, радіо-хвилинки, дискусії відповідно до плану - графіку, затвердженого директором закладу.

Вчителі англійської мови Гаврилюк Г.П. та інформатики Бурятинська А.Г. та  з учнями 11 класу  організували пошукову діяльність на тему «Theatre Globe».

Вчителем англійської мови на високому науково-теоретичному та методичному рівнях проведено відкритий урок на тему  «Міжнародна кухня».

Вчителями Вапельник О.Д. та Гаврилюк Г.П. оформлено усний журнал «Шекспір і наші дні» на стенді «Гарвард».

Учні 10-11 класів під керівництвом вчителя англійської мови  Король Т. І. на протязі великих перерв організували і провели  радіо-передачу  «400-річчя визнання творчості Шекспіра».

Вчителем Балух О.В. серед учнів 6 -А та 6-Б класах проведено позакласний захід на тему «Знайомство з творчістю Шекспіра для розвитку аудіювання»,  а в 5-А класі відео- презентацію  «В. Шекспір».

Вчителем англійської мови Первачук Л.М. серед учнів 6-Б та 6-В класів проведено позакласний захід на тему «Знайомство з творчістю Шекспіра для розвитку читання».

Серед учнів 7-В та 7-Г класів вчителем англійської мови Вапельник О.Д. організовано дискусію по драмі-трагедії «Ромео та Джульєтта».

Заходи пройшли при високій активності учнів та педагогів, що свідчить про зацікавленість до вивчення англійської мови, та реалізацію творчого потенціалу педагогів закладу.

Дата: 2016-12-21 11:15:50