Екологічна акція "Посади дерево, випускнику!"

Випускники 2019 року започаткували нову традицію, висадили дерева, які довгі роки прикрашатимуть подвір'я закладу. У екологічній акції взяли участь випускники 11 класу разом з класним керівником Вусиком Володимиром Івановичем. 9-А клас та класний керівник Савчук Вікторія Юріївна. 9-Б клас й класний керівник Колч Алевтина Леонардівна. 9-В клас з класним керівником Скульською Євгенією Іванівною. 9-Г клас та класний керівник Сорока Олег Михайлович. Маємо надію, що майбутні покоління переймуть естафету та долучатимуться до охорони природи нашого закладу. Сподіваємося, що цей зелений оазис, буде милувати не тільки юних школярів, а й майбутнє нашого міста.