Рік математики - 2017

проведення

Відповідальний

1.

Провести І (шкільний) та ІІ (міський) етапи Всеукраїнської олімпіади з математики, забезпечити участь команди міста у ІІІ (обласному) етапі.

Жовтень-грудень 2017

2.

Участь у Олімпіаді математичної творчості ім. В.А.Ясінського.

Грудень 2017

4.

Відкрита олімпіада з математики для учнів 5 класів.

5.

Конкурс усного рахунку для учнів 6 класів.

Квітень

6.

Міжнародний чемпіонат з розв'язування логічних математичних задач.

Грудень 2017

Скульська Є.І.

7.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру - 2017».

Коваленко О.А.

8.

ІІІ Відкритий міський турнір «Математичні бої».

Жовтень 2017

9.

Організувати роботу математичних гуртків на базі пришкільного табору

Червень 2017

10.

Декадник математики в закладі

Жовтень 2017

11.

Систематично розміщувати методичні матеріали щодо викладання математики в електронній газеті міського методичного кабінету «Освітянське джерело».

12.

Тиждень математики у закладі.

13.

Забезпечити проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед учнів та вчителів школи щодо важливості вивчення математики.

14.

Проведення педагогічної практики для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів математики згідно з планом роботи комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти».

15.

Участь в обласному конкурсі вчительської майстерності «Творча скарбничка».

Вересень-жовтень 2017 року

16.

Долучитись до випуску методичного збірника «Люби і знай свій рідний край» (збірник задач за матеріалами соціально-економічного розвитку м. Вінниці).

Червень 2017 року

17.

Продовжити практику проведення методичних заходів (майстер-класів, творчих майстерень, семінарів-практикумів, тренінгів тощо) для вчителів математики. Обмін досвідом.

18.

Залучити дітей до пошукової діяльності. Робота над проектами:

«Геометрія в нашому місті» (9 клас);

«Доведення теореми Піфагора» (8 клас);

«Тригонометрія і сучасність» (10 клас)

19.

Створення і показ відеоролика «Математичні пригоди»

20.

Фотоконкурс на тему: «Математика і природа»

21.

Створити рубрики «Рік математики» на веб-сайті закладу для розміщення інформаційних та навчальних матеріалів з математики.

Бурятинська А.Г.

22.

Організувати проведення виставок «Математика в різні періоди»

23.

Підготовка учнів до ДПА з математики у формі ЗНО

Протягом року

24.

Здійснення моніторингу навченості учнів з математики

Протягом року

Члени кафедри

У рамках реалізації Програми розвитку освіти на період 2013-2020 роки, відповідно до річного плану роботи закладу на 2015/2016 н.р., наказу по закладу від 02.09.2016 № 348 «Про організацію науково-методичної роботи в закладі у 2016 -2017 н. р.» з метою розвитку стійкого інтересу до математики, фізики, астрономії та інформатики, розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості та винахідливості, показуючи значущість і роль точних наук в сучасному динамічному суспільстві, в закладі було проведено предметно методичний тижневик з 13.03.2017 р. по 17.03.2017 р. для учнів 5-11-х класів.

В школі з 23 по 27 жовтня 2017 року проходив тиждень математики.

Розпочався тиждень з мініатюрних математичних сценок, повідомлень про цікаві факти з математики.

Учні 9Б класу Токар Ю., Токар В., Шаївська Я., Стаднюк Д., Добровольський Н., Дерновий О.
залишили незабутнє приємне враження в класах.

Під час проведення тижня учнями 5-11 класів були випущені стіннівки, творчі роботи присвячені математиці.
Найкращі з них: « Математичний погляд на Вінницю» Підгорна А., Сторожук А., Усєрдіна А., Шевчук В.(8Б);
«Математична Україна» Хоменко А.(10); «Все про ромб» Фетісова, Сторожук, Підгорна, Назіпова, Керницька (8Б);
«Математика» Руденко О., Притула А.(6А).

Учні 7,11-х класів під керівництвом вчителя математики Липової Л.І.
організували виставку - галерею «Ними пишається країна».
Відбулась фото презентація видатних математиків, авторів підручників.
Свої роботи представили учні: Степаненко М.(7В), Войтенко Д.(11), Кулик А.(11), Тазієва А. (8В), Мордванюк А. (8В).

Презентація висловів про математику відомими людьми світу організували учні 8,9,11-х класів.

Відбулась виставка малюнків про математику. Активні учасники: Бакунова А. (6Г), Стародубцева К. (5В), Хаттаб Д. (5В), Пшеничний І. (5Б), Дмитренко А. (5Б).
Учні 6Г класу Стопуряк І. і Сковира Т. склали вірші про математику.

Учні 8-11-х класів протягом декількох тижнів провели велику творчу роботу.

Для 8-х класів було запропоновано розробити проект «Математична Україна».

Всі учні показали високий рівень знання інформаційних технологій і уміння застосовувати їх при виконанні завдань практичного вмісту, показали нам вміння вести бесіду при обговоренні, висловлювати свої думки. Ніхто з учнів не віднісся до роботи байдуже, всі брали активну участь в дослідницькій роботі при розробках проектів. Найкращі роботи: Вовна О. (11), Кривчак Д. (11), Хоменко А. (10), Матвеєва А. (9Б), Кравець І. (8А).

Вчитель математики Скульська Є.І. для учнів 6Гкласу провела математичну гру «Програй 1000».

пізнавальні 5-ти хвилинки на тему «Тріумф числа π»  14 березня 8-Г класом були проведені

Цього ж дня для учнів 5-А класу був проведений
позакласний захід з інформатики на тему "Наш друг і помічник комп'ютер"

У середу 15 березня був проведений
урок математики "Книга рекордів Гінеса" у 8-В класі.

16 березня в закладі був проведений Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" для 5-11 класів.

Того ж дня у 6-А класі був проведений урок-екскурс на тему "Жінки-математики".

У 7-В та 7-Г класах 16 березня був проведений конкурс на тему "Юний фізик".

У п'ятницю 17 березня серед учнів 8-10 класів відбувся захист проектів «Доведення теореми Піфагора», «Геометрія в нашому місті», «Тригонометрія і сучасність»

В останій день проведення тижня математики, фізики, астрономії та іфнорматики, 17 березня були підведені підсумки тижня та нагороджені учні школи.