Рік англійської мови - 2016

РІК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

На виконання Указу Президента України від 16.11.2015 № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 22.01.2016 р. №45 «Про забезпечення виконання заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови», на виконання розпорядження міського голови від 10.12.2015 р. № 363-р «Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови», наказу по закладу від 22.01.2016р. №25 «Про затвердження заходів щодо проведення Року англійської мови» у навчальному закладі було розроблено та проведено комплекс заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови, для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови у 2016 році проходили заходи присвячені Року англійської мови.
Упродовж року вчителі англійської мови проводили інформаційно-роз'яснювальну роботу серед учнів та батьків школи щодо можливостей, які забезпечують різноманітні державні та міжнародні програми, у тому числі професійного спрямування, ознайомлювали з перспективами, які відкриваються в разі участі в них. Цьому сприяли інформації на сайті школи та рухомому стенді «English Speaking Word» (HARVARD, Vinnytsia Language Club), участь у вебінарах, тощо.
Вчителі англійської мови продемонстрували високий рівень професіоналізму, під час підготовки та участі у різноманітних міських фахових конкурсах, проектах, презентаціях, спрямованих на підвищення методичного рівня.

Згідно плану роботи "Рік англійської мови - 2016" у лютому місяці представлена презентація на тему
"TopGear: 130 років машині" з метою збільшення зацікавленості  дітей
електронікою

Згідно ініціативи Go Global у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні 14 грудня 2016 року в школі був проведений День англійської мови, присвячений пам'яті видатного поета та драматурга Сполученого Королівства Великобританії Вільяма Шекспіра. В школі проведений урок на тему : « Таємниці Шекспіра» тест на тему "Global", усний журнал «Шекспір і наші дні», радіо-передача - «400- річчя визнання творчості», «Ромео та Джульєтта» - дискусія по драмі-трагедії Шекспіра.

01 квітня 2016 року відбулося святкування «Аpril Fools Day».

Учні школи відвідали шкільний музей "Рушник" та "Куточок бойової слави".
Організувала та провела екскурсію Король Тетяна Іванівна.

Участь у Всеукраїнському пілотному проекті «GO Global» для підготовки
вчителів англійської мови 13.04.16 Вікно в Америку.

17 квітня 2016 року була організована зустріч
учнів 10-11 класів з волонтером із Канади.

Первачук Лілія Миколаївна 08 квітня 2016 року організувала та провела
випуск усного журналу "Ювілей Королеви"

Фотоконкурс на тему «Англійська мова на вивісках та рекламних щитах
Вашого населеного пункту. Огляд літератури в бібліотеці. 05.05.2016

Англомовна екскурсія учнів у шкільний «Куточок бойової слави»
Визволення Вінничини. 20.03.2016

Альманах « Мої шкільні будні та свята» (творчі роботи учнів) згідно плану роботи
« Рік 2016 - рік англійської мови» висвітлює всі свята та визначні дати , а також листи учнів про свої будні
та свята на сторінках стенду «Гарвард», деякі з них представлені .

Євробачення. 19-20.05.2016

Флеш-моб «Україна-Європа». 14-25 День Європи.

В школі №13 в 2015-2016 н.р.у літньому мовному таборі створена група по вивченню англійської мови під назвою "Sunflowers. У таборі діти спілкувалися англійською мовою у різних формах діяльності
(ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо). Основна мета мовних таборів -зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти самостійній підготовці вдома.

В кінці грудня 2016 року Балух Ольга Володимирівна провела виховний захід на тему:
"Народні традиції в англомоівних країнах".
Метою даного заходу було викликати зацікавлення до вивчення географії та
англійської мови шляхом ознайомлення зі звичаями та культурою країни.