Музеї ліцею

Музей - світлиця  українського рушника

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати музей рушника. Для Вас проведуть екскурсію досвідчені екскурсоводи. Разом з ними, ви полинете у прекрасний світ народної творчості, невичерпних традицій українського народу.
Раді Вас бачити!

Музеєманія - відеоролик

Екскурсія до музею починається

Стелися мій рушничок...

Вишивала дівчина...

Рушники мого краю

Квітують квіти на рушничках

І вишите ім'я на ньому...

Буяє квітами та зеленню, мій рушничок...

Прикрашена піч на свято

Експонати музею

Все може рідна земля: може нагодувати своїм хлібом, напоїти зі своїх джерел, здивувати своєю красою.
Та тільки захистити сама себе вона не може. Тому захист рідної землі - обов'язок тих, хто їсть її хліб, п'є її воду, любується її красою.
Людям дають почесні звання. Найвище звання з усіх - патріот - захисник Батьківщини. Пам'ять народу століттями свято береже імена відважних героїв, так само як імена великих вчених, поетів, мислителів.
Створення куточка Бойової слави - це бажання виховати громадянина-патріота, захисника Вітчизни, зберегти подвиг героїв у віках передати зібране майбутнім поколінням.
У школі створено куточок Бойової слави. Кожного року у переддень визволення Вінниці, України  від німецько - фашистських загарбників та Дня Перемоги гуртківці проводять єкскурсії, де розповідають про славні подвиги героїв у роки Великої Вітчизняної війни.
Екскурсії проводяться також у День виводу радянских військ із Афганістану. Учень нашої школи Педоренко Олександр був учасником подій в Афганістані, і загинув виконуючи свій інтернаціональний обов'язок.